email tell telegram instagram

0 کالا - 0 تومان
سبد خرید شما در حال حاضر خالیست
محصول شما به روز رسانی قیمت
نتایج جستجو در فروشگاه
نتایج جستجو در سایت

کتاب علم تمرین (راهنمای مربیان ورزش‌های تیمی)

قیمت فروش 14,000 تومان
نویسنده
تئودور بومپا
مترجم
نعیما خواجوی - تهمینه طهرانی - سارا زارع - کاظم خدایی - عباس عبدالمالکی

کتاب علم تمرین (راهنمای مربیان ورزش‌های تیمی)
نویسنده: تئودور بومپا
مترجم: نعیما خواجوی - تهمینه طهرانی - سارا زارع - کاظم خدایی - عباس عبدالمالکی

ناشر:علم و حرکت
تعداد صفحه:280
نوبت چاپ:1
ويراستار:نعیما خواجوی
سال:1392
چکیده :

به دلیل اینکه ورزش‌های تیمی بسیار پیچیده هستند، تمرین دادن ورزشکاران اینگونه تیم‌ها کار پیچیده‌ای است. مربیان بایستی مهارت‌های تکنیکی و تاکتیکی درگیر دررشته خود و همچنین روش‌های تمرین فیزیولوژیکی و روانی را برای به بیشینه رساندن توان نهفته بازیکن در انجام عملکرد تیم و کامیابی آن درک کنند.

با این نگرش که بسیاری از گفته‌های بیان شده در این کتاب از دانش پایه آناتومی انسان و فیزیولوژی ورزشی برگرفته شده‌اند، مربیان نبایستی برای پیروی از این گفته‌ها زحمتی داشته باشند. این روش جدید و دانشورانه برای تمرین دستگاه‌های انرژی و بهبود سرعت، توان، چابکی، فرزی و استقامت و برای کمک به بازیکنان برای فراتر رفتن از میزان کنونی جسمانی و روانی آنها فراهم شده است. در تمرین ورزش‌های تیمی یک نکته روشن این است که بدون پیشرفت‌های دانشورانه و روش‌شناسی تمرین، پیشرفتی به‌دست نمی‌آید.

از مربیانی که درباره همانندسازی تمرین، برنامه‌ریزی و جنبه‌های فیزیولوژیکی تمرین خواهان فراگیری بیشتری هستند تا مربیان بدنسازی و قدرتی که خواستار فراگیری بیشتر درباره جنبه‌های روشنی از تمرین‌های تکنیکی و تاکتیکی هستند و نیز، مربیان سخت‌کوش ورزش‌های تیمی، این کتاب برای این دسته از مربیان فراهم شده است.

هدف دیگر این کتاب در دسترس بودن آن به عنوان کتاب درسی رسمی برای برنامه گواهینامه مربیگری بدنسازی و قدرتی است که بنیاد تئودور بومپا پیشکش می‌کند. هدف از این کار، پدید آوردن مربیانی با کیفیت بالا در بدنسازی و تمرین‌های قدرتی فراتر از آن چیزی که هم‌اکنون هستند.