email tell telegram instagram

0 کالا - 0 تومان
سبد خرید شما در حال حاضر خالیست
محصول شما به روز رسانی قیمت
نتایج جستجو در فروشگاه
نتایج جستجو در سایت

کتاب مقدمه‌ ای بر فیزیولوژی ورزش مولکولی

قیمت فروش 32,500 تومان
نویسنده
هنینگ واکریج
مترجم
سجاد احمدی‌ زاد - خسرو ابراهیم - و همکاران

کتاب مقدمه‌ ای بر فیزیولوژی ورزش مولکولی
نویسنده: هنینگ واکریج
مترجم: سجاد احمدی‌ زاد - خسرو ابراهیم - و همکاران

ناشر:علم و حرکت
تعداد صفحه:395
نوبت چاپ:1
ويراستار:سجاد احمدی‌زاد
سال:1395
چکیده :

کتاب مقدمه‌ای بر فیزیولوژی ورزش مولکولی اولین کتاب مرجعی است که بر اساس نیاز دانشجویان در این حیطه کلیدی در دنیای علم ورزش و فعالیت بدنی منتشر شده است. این کتاب ژنتیک ورزش و فعالیت بدنی و سازوکارهای مولکولی که ورزش توسط آنها باعث سازگاری می‌شود را معرفی می‌نماید. سرتاسر متن با موقعیت‌های واقعی علم ورزش و فعالیت بدنی مرتبط است؛ مانند: چه چیزی باعث می‌شود که افراد دوندة استقامتی خوبی باشند؟ چه تنوع توالی از DNA برای توده بالای عضلانی می‌باشد؟ یا فعالیت ورزشی از طریق چه سازوکارهایی دیابت نوع 2 را بهبود می‌بخشد؟
مطالب کتاب ویژگی‌های کاملا مفیدی نظیر جمع‌بندی‌ها، تعاریف واژه‌های کلیدی، راهنماهایی برای مطالعه بیشتر، سؤالات مروری، نظرات شخصی توسط پیشگامان ورزش مولکولی (مانند، بوث و بوچارد)، تحقیقات روز در این حیطه و تشریح روش‌های تحقیق را شامل می‌شود. یک سایت اینترنتی همراه آن نیز منابع جذاب و قابل دانلود را برای دانشجویان و اساتید فراهم می‌آورد.
با ساختاری که این کتاب حول و حوش مباحث اصلی علم ورزش و فعالیت بدنی نظیر، تغذیه، تمرین استقامتی، تمرین قدرتی، فعالیت و بیماری و سالمندی دارد، منبع جامعی برای درس فیزیولوژی ورزش مولکولی در سطح لیسانس و تحصیلات تکمیلی است.