email tell telegram instagram

0 کالا - 15,000 تومان
سبد خرید شما در حال حاضر خالیست
محصول شما به روز رسانی قیمت

banner

کتاب آموزش زبان انگلیسی دهم گل واژه

ناشر گلواژه
* درسنامه
* تمرین امتحانی
* نمونه سؤالات امتحانی پایان
* آزمون غنی‌سازی
* آزمون‌های میان نوبت و پایان نوبت
سری
آموزش
نویسنده
سهراب غلامپور- سمانه قانعی آرانی
تعداد صفحه
176
قطع
رحلی
نوع جلد
شومیز سلفون مات

تمرین امتحانی

در این قسمت انواع پرسش‌ها در بخش های مختلف درسنامه تحت عنوان "Exercises"قرار داده شده است. هدف از این قسمت تعمیق و تثبیت یادگیری‌های دانش‌آموز و آماده‌سازی او برای ارزیابی می‌باشد. سؤالات این بخش دارای پاسخ‌نامة تشریحی”Answer key” با رویکرد آموزشی می‌باشند.

نمونه سؤالات امتحانی پایان

پس از تعمیق و تثبیت مطالب آموزشی برای دانش‌آموز،‌ سؤالات امتحانی درس تحت عنوان"what you learned"، ارائه می شوند تا نقاط ضعف بر جای ماندة دانش‌آموز مشخص می‌شود. این امتحان دارای بارم‌بندی است که هدف از آن،‌ قرارگیری دانش‌آموز در فضای شبیه‌سازی شدة امتحان است.

آزمون غنی‌سازی

هدف از این قسمت، توجه به تمایزهای فردی دانش‌آموزان است که به همین منظور تعدادی سؤال چهارگزینه‌ای در بخش “Enrichment test” با سطح دشواری بالا از سوالات کنکور سالهای اخیر و تالیفی با پاسخ تشریحی آورده شده است. با استفاده از این سؤالات،‌ دانش‌آموزان برای آزمون‌های پیشرفت تحصیلی و کنکورهای آزمایشی آماده می‌شوند.

آزمون‌های میان نوبت و پایان نوبت

اغلب دانش‌آموزان در هنگام مواجه شدن با انباشت زیرموضوعات در کنار هم دچار مشکل می‌شوند. به همین منظور امتحاناتی در قالب چند فصل و مطابق با بودجه‌بندی امتحانات ترم مدارس آمده است تا تسلط تجمیعی دانش‌آموزان روی مطالب مختلف بیش‌تر شود. این آزمون نیز دارای بارم‌بندی است.