email tell telegram instagram

0 کالا - 0 تومان
سبد خرید شما در حال حاضر خالیست
محصول شما به روز رسانی قیمت
plg_search_sppagebuilder
نتایج جستجو در فروشگاه
نتایج جستجو در سایت

ایران، نگین فروغ

ناشر گویا
قیمت فروش 75,000 تومان
سری
نفیس مذهبی
نویسنده
مژگان شهبازی

ایران، نگین فروغ
کتاب نفیس و مصور ایران نگین پر فروغ، به قلم مژگان شهبازی اثر هنریست از مجموع عكس‌های رنگی مربوط به آثار باستانی و تاریخی، مناظر و پدیده‌های طبیعی، جلوه‌های زندگی مردم، مصنوعات هنری و دیگر میراث فرهنگی مناطق و شهرهای مختلف ایران به چاپ رسیده است.
کتاب ایران نگین پرفروغ؛ تمام ایران است در قاب. رضا نوربختیار؛ افشین بختیار؛ مجید ناگهی؛ محمدرضا بهارناز؛ مجید شیرخانی؛ سعید محمودی ازناوه؛ همایون امیریگانه و حمیدرضا حسین زاده دوربینها، لنزها؛ سه پایه ها شان را با خود به سراسر کشور برده اند. این چند نفر که جزو بهترین عکاسان کشورند؛ گاه روزها و هفته ها در یک شهر؛ دهستان؛ پای کوه؛ کنار رودخانه؛ میانه کویر اطراق کرده اند تا در پایان کار؛ تصاویری تمام رنگی از آثار باشکوه ایران باستان و ایران در گذر تاریخ گردآوری کنند. تصاویری که هریک به تنهایی برای اثبات شکوه ایران و ایرانی؛ کفایت می کنند اما این گروه؛ با وسواس بسیار از میان انبوه عکس ها؛ زیباترین تابلوها را انتخاب کرده اند.
درکنار هریک از تصاویر منتشر شده در کتاب؛ توضیحاتی مختصر اما به کفایت گویا؛ تقریبا تمام آنچه را لازم است درباره آن تصویر و گذشته و حالش بدانیم؛ آمده است.
مولف: مژگان شهبازی
متن: مژگان شهبازی
عکاس: جمعی از عکاسان افشین بختیار، رضا نور بختیار،مجید ناگهانی
مترجم: علی شعرباف شعار
زبان: فارسی انگلیسی
قطع: خشتی 23*24
جلد و جعبه: گلاسه
ناشر: گویا
تعداد صفحه: 223